Місія LAVRIL BEAUTY™

Illustration

Це можливість використання якісної натуральної косметики

що фізіологічно сумісна з організмом сучасної людини. Натуральна косметика LAVRIL BEAUTY™ створена на основі олії конопель з унікальною формулою підтримання молодості шкіри.
Ідея створення бренду і косметичних засобів народилась у 2017 році від натхнення цілющими властивостями конопель, а саме їх ендоканабіноїдним складом, що присутній і в клітинах людського організму. Тобто людина і коноплі це майже родичі.
Коноплі це одна з найдавніших рослин на Планеті. Косметика LAVRIL BEAUTY™сертифікована і повністю відповідає європейським стандартам якості.LAVRIL BEAUTY™ руйнує стереотипи, що натуральна косметика не може бутиефективною. Для цього ми використовуємо досвід та новітні розробки космецевтики і фітохімії.

Метою LAVRIL BEAUTY™ є створення косметичних засобів на натуральній основі, які навчать шкіру бути самодостатньою, функціонувати у ритмі природи. Шкіра вимагає уваги і догляду щодня і ми працюємо для того, щоб вона його отримувала. Ми створюємо формули з вмістом високоактивних інгредієнтів преміум сегменту з порівняно малою молекулярною масою для глибокого проникнення в шари шкіри.
Косметика LAVRIL BEAUTY™ є безпечною для людини і навколишнього середовища. Тому, в косметичних складах знаходяться біорозкладні інгредієнти, інгредієнти рослинного походження, а також відновлені з рослинної сировини. Косметика не тестується на тваринах, підходить для веганів. Ми за те, щоб Світ був чистим і виробляємо екологічні продукти, бо це створює наше майбутнє. Використанукосметичну тару ми приймаємо назад для її належної переробки.
LAVRIL BEAUTY™ не використовує в складі косметичних засобів мінеральні олії та будь-які продукти нафтопереробки, що створюють плівку на поверхні шкіри і не дають шкірі дихати, що порушує природний процес відновлення шкіри.

LAVRIL BEAUTY охоче співпряцює з оптовими клієнтами В2ВЧекаємо на Ваш запит на розрахунок оптової закупівлі

Для отримання більш детальної інформації,
заповніть будь ласка форуму нижче:

Форма зворотнього зв'язку:

Дякуємо!

Ми скоро зв'яжемося з Вами.

Can't send form.

Please try again later.