Про бренд LAVRIL BEAUTY™

Illustration

Місія LAVRIL BEAUTY™

Це можливість використання якісної натуральної косметики,що фізіологічно сумісна з організмом сучасної людини. Натуральна косметика LAVRIL BEAUTY™ створена на основі олії конопель з унікальною формулою підтримання молодості шкіри.
Ідея створення бренду і косметичних засобів народилась у 2017 році від натхнення цілющими властивостями конопель, а саме їх ендоканабіноїдним складом, що присутній і в клітинах людського організму. Тобто людина і коноплі це майже родичі.
Коноплі це одна з найдавніших рослин на Планеті. Косметика LAVRIL BEAUTY™ сертифікована і повністю відповідає європейським стандартам якості.
LAVRIL BEAUTY™ руйнує стереотипи, що натуральна косметика не може бути ефективною. Для цього ми використовуємо досвід та новітні розробки космецевтики і фітохімії.
Косметика LAVRIL BEAUTY™ сертифікована в Україні та має міжнародні штрихкоди GTIN EAN-13, що відповідє європейським і американським стандартам.

Метою LAVRIL BEAUTY™ 

Є створення косметичних засобів на натуральній основі,які навчать шкіру бути самодостатньою, функціонувати у ритмі природи. Шкіра вимагає уваги і догляду щодня і ми працюємо для того, щоб вона його отримувала. 
Ми створюємо формули з вмістом високоактивних інгредієнтів преміум сегменту з порівняно малою молекулярною масою для глибокого проникнення в шари шкіри.
Косметика LAVRIL BEAUTY™ є безпечною для людини і навколишнього середовища.Тому, в косметичних складах знаходяться біорозкладні інгредієнти, інгредієнти рослинного походження, а також відновлені з рослинної сировини. Косметика не тестується на тваринах, підходить для веганів. Ми за те, щоб Світ був чистим і виробляємо екологічні продукти, бо це створює наше майбутнє. Використану косметичну тару ми приймаємо назад для її належної переробки.
LAVRIL BEAUTY™ не використовує в складі косметичних засобів мінеральні олії та будь-які продукти нафтопереробки, що створюють плівку на поверхні шкіри і не дають шкірі дихати, що порушує природний процес відновлення шкіри.

Illustration

Чому LAVRIL BEAUTY™ використовує саме коноплі:

  • Picture about a project    Ця рослина має лікувальні,відновлюючі, омолоджуючі властивості та допомагає шкірі бути здоровою. Олія конопель багата на вітаміни:А, В1, В2, В6, E, K, D, мікроелементи, вона міститьмінерали Цинку, Кальцію, Заліза, Магнію, Марганцю, Фосфору, Калію та Сірки, Смолу, Холін, Сахара, Едестін, Сапоніни та амінокислоти, що необхідні шкірі на щоденній основі. 

LAVRIL BEAUTY™ в своїх розробках використовує натуральні компоненти які в синергії з олією конопель посилюють свою дію, що створює неперевершений ефект для шкіри та волосся після застосування засобів догляду. Нещодавнє канадське дослідження олії показало, що олія конопель має широкий спектр ультрафіолетового захисту для шкіри, має відновлюючу дію на вже уражену сонцем шкіру. Також, олія конопель глибоко зволожує, живить сухе і ламке волосся, бореться з випаданням волосся і надає йому об'єму і блиску. Тому, LAVRIL BEAUTY™ розробила шампунь і бальзам для волосся на основі цих даних.
У косметиці для обличчя та тіла олія конопель чудово поєднується з іншими природними натуральними компонентами, рослинними екстрактами як алое-вера, чорний кмин, зелений чай, софора, біозолото, колоїдне срібло, гідролатами огірка, лаванди, берези, малини і троянди, гідролізатом протеїнів шовку, протеїнів гриба шиитаке, пептидами, колагеном та гіалуроновою кислотою. Ці та інші компонентиLAVRIL BEAUTY™ використовує у своїх косметичних рецептах.
Лінійка LAVRIL BEAUTY™ включає в себе живильні, зволожуючі, протизапальні креми, сиворотки для обличчя, тоніки, крем-флюїд з SPF високим захистом від сонця, сіль для ванн з натуральними ефірними оліями, бальзам для губ, гідрогелеві зволожуючі патчі, комплексний догляд за тілом і волоссям. А також, аксесуари для догляду за тілом.
Ті, хто користувався косметикою LAVRIL BEAUTY™ та відчув її позитивний вплив на шкіру замовляють її знову і знову, цьому свідчать численні відгуки на сторінці в instagram: @lavrilbeauty